Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRENÉRKY

ObrazekRůžena Škrobánková 

Sportovní gymnastice se věnovala již od 4 let jako cvičenka. V pozici trenérky působí od roku 1988, resp. 2006, kdy se specializuje na přípravku nejmladších adeptek. Trenérský kurz absolvovala začátkem roku 2007. Jejím nejoblíbenějším nářadím je kladina. V roce 2011 si doplnila kvalifikaci rozhodčí. V roce 2015 získala kvalifikaci instruktora 2. třídy všeobecné gymnastiky.

 

ObrazekZdenka Urbanová

Sportovní gymnastice se věnovala od 8mi let. Jejím nejoblíbenějším nařadím byla bradla, naopak nejméně oblíbenou byla disciplína přeskok. Aktivní závodní kariéru ukončila v roce 1996. Poté se začala profesionálně věnovat aerobiku. Deset let úspěšně vedla aerobik pro děti v Liberci a Ústí nad Orlicí. Trenérskou licenci získala v roce 2010. O rok později si doplnila kvalifikaci rozhodčí.


 


 

 

Petra Venclová

Trenérka, která se rekrutovala z řad rodičů :-) Je absolventkou tanečního oboru v LŠU v Rychnově nad Kněžnou (6 let klasického tance-baletu). Poté se věnovala lidovému tanci a kondiční kulturistice. Zajímá se o zdravý životní styl a výživu, bezlepkovou dietu, přírodní doplňky stravy a léčbu bylinami. Trenérskou licenci získala v roce 2010. O rok později si doplnila kvalifikaci rozhodčí. V roce 2015 získala kvalifikaci instruktora 2. třídy všeobecné gymnastiky.

 

Martina Svobodová

 

Simona Vavřínová

V roce 2011 získala kvalifikaci rozhodčí všeobecné gymnastiky.

 

Lea Schlegelová

 

Jiří Majvald

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA